معرفی سفیر یا نمایندگی
اخبار > پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی اهواز


  چاپ        ارسال به دوست

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی اهواز

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه تروریستی اهواز

در پی حادثه تروریستی صبح روز شنبه، 31 شهریور در اهواز که به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان منجر شد، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر فرمودند. متن پیام معظم له به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

حادثه تلخ و تأسف بار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریست های مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت. 

این مزدوران قسی القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش می گشایند، وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر می زنند.

دل های پر کینه آنان نمی تواند تجلی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند.

جنایت اینها ادامه توطئه دولت های دست نشانده آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده اند.

به کوری چشم آنان، ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه دشمنی ها فائق خواهد آمد.

اینجانب تسلا و همدردی خود را به خانواده های این شهیدان عزیز عرض می کنم و صبر و سکینه الهی را برای آنان و علو درجات برای شهیدان مسألت می نمایم.

دستگاه های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت، دنباله های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه مقتدر قضایی کشور بسپارند.

 

سید علی خامنه ای

31 شهریور 1397

 

 


٠٩:٢٥ - يکشنبه ١ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٦١٨٤    /    تعداد نمایش : ٣١خروج
نقشه سایت |  وزارت امورخارجه | رواديد الكترونيك | تماس با ما | ساعات كار اداري | جستجو | گالری تصاویر